Pavel Marcel Guitar Player, Composer, Producer

Sezóna 2023 začíná!


Sledujte záložku Live Dates!
Letos budu účinkovat jak ve stálých kapelách Holeček & Marcel Project a Michal Prokop & Framus Five, tak ve staronových Skinny Molly jako host na CZ turné. V domovských kapelách po celý rok, se Skinny pouze první 3 týdny v červnu. Na tradičním festivalu ve Všeticích budu jak ve Framus Five v pátek, tak v sobotu s Michal Prokop Trio. Jako bonus ještě do třetice doprovodím tamtéž legendárního Jaroslava Hutku. Testování cajků a natáčení videorecenzí se budu věnovat také, něco už jsem udělal, další jsou v plánu. Nahrávání nových alb probíhalo v zimě. Letos vyjde Best of Michala Prokopa & Framus Five a album Sklenice vody od J. Hutky, na které jsem během zimního spánku také zanechal jistý otisk.
Budu se na vás těšit na koncertech!

Díky za rok 2022!

6M9A8193

Live in America 2022

Kdo chce vidět Hagena…..
amerika22

Holeček & Marcel Project

Po roce koncertování vydáváme s parťákem Honzou Holečkem u Supraphonu debutové album "Light Up Your Fire". Poslechnout, případně zakoupit můžete zde:

Title Small

Konec Lockdownu

Tak vypadá to na konec ztraceného roku, jak koukám, v září jsem tu psal něco o zavírání se do studia…. No, nakonec ze mě vypadla nová deska Michal Prokop & Framus Five - Mohlo by to bejt nebe, která právě vychází u Supraphonu. Ze studiového zvukaře jsem tentokrát povýšil na kytaristu, bohužel kvůli ošklivé zdravotní indispozici mého kamaráda a velkého kytarového hrdiny Luboše Andršta. Budu tedy Lubošovi tuto sezónu držet flek u Michala, termíny koncertů jsou vyvěšeny v Live Dates záložce. Současně pokračujeme s The Allman Company, Acoustic Duem a nově asi i triem. Budu se na vás na všechny těšit! Na YT kanále Music City můžete sledovat můj nový pořad.